Volejte (Po-Pa 8:00 - 15:00) 495 592 288

Tanec

V zimním období je hlavním obsahem předmětu Sportovní výchova praktická výuka tance.

Výuka tance probíhá v prostorách taneční školy Bonstep pod vedením profesionálních trenérů paní Slávky Němečkové a pana Michala Němečka.

Taneční škola Bonstep nabízí širokou škálu různých typů tance a kondičního cvičení již od roku 1990. Svou flexibilitou a širokou škálou tanečních kurzů se zařadila mezi přední taneční školy v České republice. Poskytuje taneční a kondiční kurzy tradičních tanečních pro mládež a dospělé, kondiční kurzy a workshopy ve stylech Street Dance, Break Dance, Standardní tance, Latinskoamerické tance, Salsu a další.

pandulak

I can dance, dance, dance, dance, dance, dance... I can dance, dance, dance, dance, dance, dance...


Myslel jsem, že tanec je jenom pro holky, a nutno uznat, že jim to jde o poznání líp než mě. Zjistil jsem ale, že mi Street Dance koluje v žilách.


Tak zatim, jdu koukat na Step Up.

Naši žáci tak získají mimo tanečních dovedností základní orientaci ve společenském chování, komunikaci a etiketě. Pro mnohé je to i zábava, která rozvíjí všechny stránky osobnosti.

Získané dovednosti mají tedy návaznost nejen na výuku tělesné výchovy, ale i společenské výchovy a etikety. Pro naše studenty má tak tanec význam společenský i profesionální.

Naše studenty seznamujeme se základy tance proto, aby s ním měli konkrétní zkušenost a byli schopni se v jakékoliv společnosti pohybovat s jistotou.

Účast na uvedených aktivitách a absolvování předepsaných sportovních činností je součástí hodnocení v předmětu Sportovní výchova.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS
Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS