Volejte (Po-Pa 8:00 - 15:00) 495 592 288

V čem jsme jiní

Moderní výuka

Rozhodli jsme se jít v českém školství netradiční cestou a podporovat nové moderní metody výuky. Věříme, že je to cesta k lepšímu vzdělání našich žáků.

Vytváříme situace pro aktivní komunikaci žáků mezi sebou, s dospělými, s nadřízenými a se zákazníky. V průběhu odborné výuky a v rámci učebních a odborných praxí žáci řeší reálné životní situace.

Moderní prostory

Žáci tráví čas ve škole v příjemném a čistém prostředí. Modernizujeme prostory školy a pečujeme o to, aby veškeré technické vybavení bylo na úrovni a plně funkční.

Abychom umožnili studium i mimohradeckým, začíná výuka v půl deváté! Dojíždějící se dostanou i včas domů, protože nejdelší vyučovací den končí v 15:05 hodin.

Žáci mají k dispozici školní kavárnu, kterou sami provozují a kde si mohou zakoupit svačiny, drobné občerstvení a nápoje, v průběhu celého vyučovacího dne. Na chodbě máme čtyři PC s připojením na internet, které mohou libovolně využívat. V době obědu provozujeme školní jídelnu, která funguje jako restaurace, o jejíž chod se starají sami studenti.

pandulak

Tak jsem si tak přemýšlel, k čemu mi to vlastně bude, že ta naše škola je jiná než ty ostatní. Což fakt je, teda aspoň podle toho, co říkají kámoši, co chodí jinam.


A pak mi to docvaklo.


Když bude hledat práci 5000 stejnejch borců a já budu jeden z nich, tak mám šanci tu práci dostat asi tak 1:5000. To si můžu jít rovnou vsadit sportku.


Ale když budu jinej a budu umět něco navíc, tak po mně snad hrábnou.

Jo, a máme tady eště jednu vychytávku. Škola začíná v půl devátý!!! Takže ráno pohodička, žádná velká hoňka. A končíme  nejdýl těsně po třetí. Takže spousta času na domácí úkoly... Chááá, chááá!!!

Zahraniční praxeKurzy

Téměř všichni žáci mají možnost absolvovat zahraniční praxe, kde získávají zkušenosti, zdokonalí se v cizím jazyce a to za finanční odměnu. Pro žáky organizujeme také barmanské kurzy, barmanské soutěže, baristické kurzy, sportovní soutěže, lyžařské a sportovní kurzy.

Podporujeme sport a žákům sportovně aktivním vytváříme takové organizační podmínky, aby mohli skloubit studium se svými sportovními aktivitami.

Prosazujeme osobní přístup ke každému žákovi a snažíme se maximálně spolupracovat s rodiči našich žáků. K tomu máme vytvořený systém konzultačních hodin.

Výuka golfu

Součástí učebních osnov je výuka golfu. Golf je v současné době prvkem významně ovlivňujícím cestovní ruch, čemuž odpovídá stále narůstající počet golfových hřišť. Golf přestává být už i v Česku považován za okrajový sport pro horních deset tisíc. Je to celosvětově jeden z nejrozšířenějších sportů.

Uvědomujeme si, že přechod ze základní školy na školu střední může být psychicky náročný. Opuštění již známého kolektivu, noví učitelé, nové předměty a noví spolužáci. Nemusíte se ale bát. Jsme si toho vědomi a pomůžeme vám překonat strach z neznámého.

Co na oplátku vyžadujeme:

Pravidelnou docházku do školy a plnění školních povinností.
Slušné chování v každé situaci. Slušné chování k lidem, slušné chování k věcem.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS