ITÁLIE

Dobrý den,

obracím se na Vás v zastoupení 4* hotelového resortu Borgo di Fiuzzi v jižní Itálii, který se na nás jako na touroperátora obrátil s nabídkou letních stáží pro studenty. Stáž by ideálně probíhala od poloviny června do poloviny září, jednalo by se dle specializace o práci na baru či v restauraci. Italština je výhodou, ale není nezbytně nutná. Doprava, ubytování a strava je zajištěna. Pokud byste měli zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat.

Děkuji a přeji příjemný den,

Michaela Hříbková

Mgr. Michaela Hříbková
Ital Tourist s.r.o.
mailto: michaela@italtourist.com
cell.: +420 777 988981
cell. and whats app: +39 339 3712008
http://www.italtourist.com/

ŠVÉDSKO

Dobrý den,

naše cestovní kancelář SCANDIA - CZECH TOUR působí na trhu již 30 let a nabízí žákům a studentům hotelových škol možnost praxe v našem penzionu Anneberg ve Švédsku (30 kilometrů od sídelního města Jönköping). Praxi pro studenty nabízíme od května do září. Studenti jezdí na 4 týdny.
Náplň práce je stejná jako u jakéhokoliv hotelového personálu (převážně úklid pokojů a asistence při výdeji jídla, samozřejmě práce s našimi klienty atd.).

Během pobytu budou mít zajištěné ubytování, stravování a v případě zájmu i cestovní pojištění. Dále nabízíme možnost navštívení programových míst se zájezdy. Důležité upozornění: Nejedná se o dovolenou. Klienti, kteří jezdí na náš penzion, očekávají kvalitní služby, a proto budeme i od Vás očekávat kvalitně odvedenou práci.

Zájemci mladší 18 let musí mít vlastní pas a písemný souhlas rodičů. Se zájemci o praxi bude sepsána smlouva a potvrdíme Vám rovněž všechny potřebné dokumenty do školy.

Neváhejte a pojeďte absolvovat praxi do Švédska, kde nic nebudete platit a ještě se seznámíte se Švédskem! Pokud budete mít zájem o tuto praxi nebo o jakékoliv související informace, obraťte se na naši cestovní kancelář. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne,
Miroslava Šmídová

www.scandiaczech.cz

Scandia Czech - tour
Poštovní 5, Jablonec nad Nisou
Tel.: +420 483 316 235
Mobil: +420 602 402 099
info@scandiaczech.cz

náplň práce

smlouva

KYPR

Vážení,

také v tomto roce 2022 zajišťujeme zahraniční praxi/stáž vašim studentům na ostrově - Kypr.

Jedná se o dvouměsíční praxi/stáž v období červenec - srpen (možnost prodloužení až do konce listopadu), v turistických oblastech Ayia Napa, Protaras, Larnaka a Limasol. 

V nabídce jsou 3*,4* a 5* hotely, např. Sun Prime hotel (Protaras), Pernera Beach hotel (Protaras),  Amarande hotel (Ayia Napa), Atlantica Aeneas hotel (Ayia Napa) a další.

Jedná se o pracovní pozice: číšník/servírka, barman/barmanka, kuchař/kuchařka (pomocná síla) a recepční. 

Každý student obdrží originální listinu (s razítkem a podpisem majitele nebo generálního manažera hotelu) o vykonané praxi/stáži z patřičného hotelu, která bude vydána po úspěšném ukončení praxe/stáže.

Pro studenty může být zajímavé jejich ohodnocení. Vydělají si 700-750 EUR (17-19-ti letí) a 750-850 EUR (20-ti a více letí) měsíčně, plus spropitné, které je v každém hotelu či restauraci jiné. Ubytování a strava je plně hrazena zaměstnavatelem

Zajištění praxe probíhá prostřednictvím kyperské agentury Working Together - Trading & Services (WTTS) Ltd., v čele s panem majitelem Christosem Sourouklisem a v mém zastoupení pro Českou Republiku, Slovenko.

V případě zájmu Vás prosím o kontaktování prostřednictvím emailové adresy nebo telefonního čísla: 00420/723 114 710.

Předem děkuji a pevně věřím v úspěšnou spolupráci.

S pozdravem

Anna Kozáková

základní informace - leták

Purpose and Services - Kypr 2022

ŠPANĚLSKO

Jsme firma Animafest Experience a také zastupujeme naši školu ve Španělsku – IHMGS.

Již více než 20 let pomáháme studentům a institucím cestovního ruchu organizovat stáže ve Španělsku.

Nabízíme pozice v partnerských hotelech v oblasti: Recepce, Animace, Bar / Restaurace, Kuchyň atd.

Student dostane zdarma ubytování, jídlo a honorář v rozmezí od 200 € do 300 € měsíčně!

Náš stážový program funguje během celého roku, zvláště během letní sezóny.

V případě, že je student registrován v programu ERASMUS +, zajistíme, že hotel podepíše všechny potřebné dokumenty a tak student může získat grant od ERASMU a zároveň kapesné od hotelu.

Máme místa obzvláště pro studenty v oblastech cestovní ruch, gastronomie a cizí jazyky jako angličtina, španělština, němčina, francouzština, italština atd.

Stačí, aby si student vytvořil svůj profil na naší stránce a následně nás kontaktoval prostřednictvím WhatsApp (+34 697 18 41 46) na krátké interview a ostatní už zařídíme my.

Naše služby jsou kompletně ZDARMA !!!

Pokud máte vy, nebo studenti další otázky, můžete využít náš 24hodinový informační program.

S pozdravem

Santiago Matamala

CEO společnosti Animafest Experience a IHMGS

ITÁLIE

Dobrý den, 

obracím se na Vás s nabídkou stáží pro studenty během letních měsíců v Itálii. Jsme tour operátor, který na trhu cestovního ruchu pracuje již řadu let a dodává své služby velkým i menším cestovním kancelářím po celé České a Slovenské republice. Cestovní ruch je naším oborem takřka celý život. Věnujeme se výhradně Itálii, proto tam máme dost známých i z osob nejvyššího vedení jednotlivých hotelů. 

Koncem minulého roku se na nás obrátila řada z nich se zájmem o studenty hotelových škol z České republiky v rámci letní stáže. Jedná se vesměs o lepší 3* či 4* hotely, italský jazyk by byl výhodou, ale nikoliv podmínkou. Rádi bychom do destinace poslali vždy více studentů a vždy případně alespoň jednoho se základem italského jazyka. Jednalo by se vesměs o práci v hotelových restauracích

Zde jsou webové stránky na hotely, jež mají největší zájem o spolupráci již tento rok:  Borgo di Fiuzzi, Apulia Hotels

Samozřejmě bychom jako firma garantovali veškerou podporu studentů, tzn. koordinovali celý průběh a byli ve spojení, pokud by se cokoliv přihodilo či bylo třeba vyřídit. I já jsem koneckonců absolventem hotelové školy a na několika stážích jsem také byla, takže mám představu o tom, jak stáže probíhají. 

Nejsem si zcela jistá, jak bude v rámci zahraničního cestovního ruchu vypadat tento rok v Itálii, respektive věříme, že se situace začne pomalu zlepšovat, je ale docela možné, že bude ještě letošní rok převládat italská klientela. Nicméně máme zájem o delší spolupráci, proto Vás oslovujeme již nyní tento rok.   

Děkuji za pozornost a budu se těšit na odpověď. 

S úctou, 

Mgr. Michaela Hříbková
Ital Tourist s.r.o. 
cell.: +420 777 988981
cell. and whats app: +39 339 3712008 

ŠVÝCARSKO

Vážené dámy a páni,

sme zo spoločnosti Panoramic Gourmet AG, Chur, Švajčiarsko, a hostiteľmi na železničnej sieti Rétskej železnice v reštauračných vozňoch Gourmino a svetoznámom Glacier Express vlaku medzi Svätým Moricom a Zermattom.

S radosťou a srdcom obsluhujeme našich hostí na ich ceste nádherným alpským svetom tým najlepším, čo farmy, gurmánske dielne a vinárstva v regióne ponúkajú.

Počas hlavnej letnej sezóny zamestnávame v lokalitách Chur a v Brig ca. 120 ľudí.

V letnej sezóne (máj-október) sa v šiestich Glacier Express vlakoch podáva jedlo a nápoje približne 130‘000 hosťom. Každý vlak prepravuje Ø 210 hostí, ktorí môžu nastúpiť a vystúpiť na rôznych staniciach.

Tu nájdete video o našich službách.

Na letnú sezónu 2022 (od apríla/mája do septembra/októbra) hľadáme zamestnancov do všetkých oddelení, aby sme posilnili náš tím:

Kuchárov

Úlohy: Spolupráca so zodpovedným šéfkuchárom v kuchyni, príprava denných menu a à la carte jedál, príprava Mise-en-place, vykonávanie všeobecných upratovacích a čistiacich úloh, dodržiavanie noriem kvality, hygieny a bezpečnosti, spolupráca medzi oddeleniami (kuchyňa a service) s cieľom zabezpečiť plynulú prevádzku

Čašníkov

Úlohy: starostlivosť o našich zahraničných hostí, odporúčanie a predaj nápojov vrátane prípravy nápojov, príprava dennej Mise-en-place, servírovanie à la carte jedál a nápojov, podpora hlavného manažéra posádky a zabezpečenie plynulého priebehu prevádzky vo vlaku, objednávanie nápojov a ďalších non-food položiek na ďalšie dni, vykonávanie všeobecných upratovacích a čistiacich úloh, dodržiavanie noriem kvality, hygieny a bezpečnosti

Stravovanie počas pracovnej doby a ubytovanie je zabezpečené.

Znalosť nemeckého jazyka (B1) je pre zamestnanie povinná.

Spolupráca s nami prináša Vašim študentom tieto výhody:

pracovné skúsenosti v zahraničí v medzinárodnom prostredí

rozmanitá a mnohostranná činnost

otvorená a transparentná firemná kultúra

motivovaní a dynamickí kolegovia

zamestnanecké výhody

odmeny závislé od výkonu

najlepšie dopravné spojenie

a oveľa viac

V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

Tel.      +41 (0)81 300 15 17

S pozdravom

Alexandra Gabašová