RAKOUSKO

Vážení,

rádi bychom nabídli Vašim studentům letní brigádu v restauraci našeho rodinného čtyřhvězdičkového hotelu v blízkosti Salzburgu. Hotel samotný se nachází 200m od Wolfgangsee.

Jedná se o místa v servisu a pokojských. Náš pracovní týden má v sezóně šest dnů, proto bychom Vás rádi požádali o sdílení této nabídky studentům, kteří měli 18 let. Máme zájem o všechny, kteří se nebojí pracovat a mají ucházející znalosti němčiny. Naši hosté jsou z drtivé většiny německy hovořící, personál a majitelé hotelu taktéž. Vše týkajícící se zaměstnání rádi ukážeme a zaučíme.

Ubytování je v personálním domě, vzdáleném pěšky pět minut od hotelu. Pokoje jsou jednolůžkové, strava je zajištěna v hotelu. Internet je samozřejmostí, stejně jako možnost praní. Vše je k pracovnímu místu nabízeno zdarma. Pro maturanty je nástup možný po složení maturitní zkoušky, po domluvě by byl pracovní úvazek do září. Pokud by k nám zavítal student třetího ročníku, rádi se mu přizpůsobíme a uvítáme jej zde od července do srpna. Rádi se ovšem na délce pracovního poměru individuálně domluvíme.
V odkazu zasílám webovou prezentaci našeho hotelu http://www.seehotel-huber.at/dream-holiday.html .

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat již v německém jazyce, dále s Vámi bude komunikovat německy hovořící majitelka hotelu.
U zájemců budeme rádi za krátký životopis, taktéž v německém jazyce.

S přátelským pozdravem

majitelka hotelu Gerda Elisabeth Huber

Mit freundlichen Grüßen

Gerda E. Huber
****Seehotel Huber

Seestraße 105
5342 Abersee
Austria

T: 0043 6227 3652
F: 0043 6227 3652-42
E: info@seehotel-huber.at
I: www.seehotel-huber.at

ITÁLIE

Dobrý den,

obracím se na Vás v zastoupení dvou italských hotelových kapacit v jižní Itálii

4* hotelového resortu Borgo di Fiuzzi v Praia a Mare

3* hotelu Parco dei Principi ve Scalea

které se na nás jako na touroperátora obrátili s nabídkou letních stáží pro studenty. Stáže by měly probíhat ideálně od poloviny června do poloviny září (dá se případně individuálně upravit) s pracovním zařazením pozic práce na baru a v restauraci. Italský jazyk je výhodou, nikoliv však podmínkou. Doprava, ubytování a strava je zajištěna ze strany hotelu, my jako touroperátor nabízíme veškerou podporu při přípravě potřebných dokumentů a následně pak asistenci na telefonu během stáže (v loňském roce jsme byli několikrát v hotelech i osobně).

V případě, že byste měli zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem,

Michaela Hříbková

Mgr. Michaela Hříbková
Ital Tourist s.r.o.
mailto: michaela@italtourist.com
cell.: +420 777 988981
cell. and whats app: +39 339 3712008
http://www.italtourist.com/

RAKOUSKO 

Dobrý den,

firemní skupina "Ottenstein-Group" hledá praktikantky a praktikanty na letní sezónu 2023 (období hlavních prázdnin) do rakouské oblasti  Waldviertel.

Jako zaměstnankyně zámku Ottenstein daným zájemcům o práci v našich zařízeních pochopitelně ráda pomohu s vyřizováním potřebných záležitostí.

Motivační dopis a životopis napsaný v německém jazyce co nejdříve zasílejte na následující adresy: jobs@hotelottenstein.at nebo event@schlossottenstein.at. Do kolonky Předmět napište "Odborná praxe".

S pozdravem,
Eva Mayer