ŠVÉDSKO 2024

Dobrý den,

dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou pro Vaše studenty. Naše cestovní kancelář Scandia - Czech tour působí na trhu cestovního ruchu přes 30 let. Dovolujeme si proto Vašim studentům nabídnout jedinečnou příležitost, stát se průvodcem ve stále více turisty vyhledávané Skandinávii. Podmínkami pro zařazení mezi naše průvodce je věk 18 let, korektní jednání, znalost angličtiny, chuť pracovat s lidmi a učit se. Pro první rok zařazujeme „nováčky“ na okruhy do Švédska, v dalších letech mohou postoupit podle schopností na okruhy náročnější. Informace o našich zájezdech naleznete na www.scandiaczech.cz.

Dále nabízíme studentům vykonávat odbornou praxi v našem penzionu Anneberg ve Švédsku (30 kilometrů od sídelního města Jönköping). Možnost praxe pro studenty nabízíme v měsících únor, březen, květen, červen, červenec, srpen, září a říjen (délka praxe 4 týdny / jeden student). Náplň práce je stejná jako u jakéhokoliv hotelového personálu (úklid pokojů, společných prostor, sociálního zařízení, asistence při výdeji snídaně a večeře, práce s našimi klienty atd.). Cestovní kancelář zajišťuje dopravu do Švédska a zpět, ubytování a stravování. Dále mají studenti možnost se během pobytu ve Švédsku zúčastnit výletů dle našeho okruhu "Hřejivý sever". Zájemci o praxi musí mít 18 let. Se zájemci o praxi bude sepsána smlouva a potvrdíme rovněž všechny potřebné dokumenty pro školu.

Věříme, že je pro Vaši školu tato nabídka zajímavá a jistě ji předáte některému z Vašich kolegů, který studenty s nabídkou seznámí.

MGR. ZDENĚK ŠMÍD – CESTOVNÍ KANCELÁŘ SCANDIA CZECH TOUR

POŠTOVNÍ 5, 466 01, JABLONEC NAD NISOU, CZECH REPUBLIC

TEL: +420 602 402 099, +420 483 316 235

E-MAIL: INFO@SCANDIACZECH.CZ

WWW.SCANDIACZECH.CZ

LETÁK PRO STUDENTY - základní informace pro PRŮVODCE