Volejte (Po-Pa 8:00 - 15:00) 495 592 288

Moderní prostory

Moderní prostory

Čas ve škole trávíme v příjemném a čistém prostředí. Vedení školy průběžně modernizuje prostory školy a pečuje o to, aby veškeré technické vybavení bylo na úrovni a plně funkční. Faktem je, že na nás všichni kantoři tlačí, abychom se k vybavení školy a veškerému zařízení „chovali s úctou“. A komu se to někdy nepovede, tak si to pěkně napraví anebo zaplatí. Ale to je myslím v pořádku. Přece jde o nás všechny. Někomu se nelíbí přítomnost kamer, ale i ty napomáhají tomu, že tady máme hezky (prevence je prevence), ale hlavně se tady cítíme bezpečněji.

Pro nás mimohradecké je super to, že výuka začíná až v půl deváté! Dojíždějící se dostanou i včas domů, protože nejdelší vyučovací den nám končí v 15:05 hodin.

K dispozici máme školní kavárnu, kterou si sami v rámci praxí provozujeme a kde si můžeme nakupovat svačiny, vynikající kávu, drobné občerstvení a nápoje v průběhu celého vyučovacího dne. Na chodbě máme čtyři PC s připojením na internet, které můžeme libovolně využívat. Na obědy chodíme do naší vlastní školní jídelny, která funguje jako restaurace. O její provoz se také v rámci praxí staráme sami. Máme k dispozici šatny, kde máme každý svoji uzamykatelnou šatní skříňku. Mnozí z nás často využíváme odpočinkový koutek. Nesmíme tam ale dělat binec, jinak by byl mazec! Pro výuku máme k dispozici 4 učebny vybavené interaktivními tabulemi, všechny třídy jsou vybaveny dataprojektory.  My hotelováci se učíme vařit ve cvičné kuchyni a obědy se vaří v hlavní kuchyni. Číšnické řemeslo pilujeme v učebně techniky obsluhy. Kadeřnice mají svůj vlastní kadeřnický salon.

pandulak

Tak jsem si tak přemýšlel, k čemu mi to vlastně bude, že ta naše škola je jiná než ty ostatní. Což fakt je, teda aspoň podle toho, co říkají kámoši, co chodí jinam.


A pak mi to docvaklo.


Když bude hledat práci 5000 stejnejch borců a já budu jeden z nich, tak mám šanci tu práci dostat asi tak 1:5000. To si můžu jít rovnou vsadit sportku.


Ale když budu jinej a budu umět něco navíc, tak po mně snad hrábnou.

Jo, a máme tady eště jednu vychytávku. Škola začíná v půl devátý!!! Takže ráno pohodička, žádná velká hoňka. A končíme  nejdýl těsně po třetí. Takže spousta času na domácí úkoly... Chááá, chááá!!!

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS