Volejte (Po-Pa 8:00 - 15:00) 495 592 288

Golf a tanec

GOLF

Výuka golfu

Součástí našich učebních osnov (rozuměj „hotelováků“) je výuka golfu. Faktem je, že golf je v současné době prvkem významně ovlivňujícím cestovní ruch, čemuž odpovídá stále narůstající počet golfových hřišť. Golf přestává být už i v Česku považován za okrajový sport pro horních deset tisíc. Je to celosvětově jeden z nejrozšířenějších sportů. A asi bude i sportem olympijským.

Golf se učíme v 1. a 2. ročníku a máme ho 2 hodiny týdně. Je to docela sranda a relax. Ale někdy jde trochu i o nervy, to když se nemůžu trefit do balónku.J Chodíme na Park Golf v Roudničce v Hradci Králové. Máme to tedy „za rohem“. Podmínky máme super. Platíme si jenom jedny míčky za Kč 30,-- a všechno ostatní za nás platí škola – perfektní trenéry, další míčky, vstup na driving, vstup na hřiště, dokonce nám půjčují hole! Ale i když skončíme s výukou ve druháku, můžeme chodit dál trénovat a hrát.

Máme zdarma vstup na cvičné chipping greeny, na cvičné putting greeny, vstup na driving a 34 míčků k tomu za Kč 30,--. Hole nám půjčí také zdarma. To je paráda ne? Když si to porovnáš s oficiálním ceníkem, máme slevu 75%!!!

No vedení naší školy má dobré vztahy s vedením Park golfu. My tam zase chodíme na praxe. Je to dobrý, protože tamní restaurace je jednou z nejlepších v Hradci a dokonce získala cenu Hotel roku 2014.

To ale není všechno. Ve škole se také učíme tancovat. Je to tak, že od září začneme chodit na golf, a chodíme až do podzimu, kdy začne být nevlídno. Pak až do jara tančíme a s prvními jarními slunečnými paprsky se zase vracíme na prosluněné greeny na Roudničku.

TANEC

Výuka tance probíhá v prostorách taneční školy Bonstep pod vedením profesionálních trenérů - paní Slávky Němečkové a pana Michala Němečka.

Taneční škola Bonstep je jednou z předních tanečních škol v České republice. Poskytuje taneční a kondiční kurzy tradičních tanečních pro mládež a dospělé, kondiční kurzy a workshopy ve stylech Street Dance, Break Dance, Standardní tance, Latinskoamerické tance, Salsu a další.

A kdo nevěříte, že jsme šikovný, přijďte se podívat na náš maturitní ples. Každým rokem vystupujeme s novým předtančením při jeho zahájení. Ale mezi náma, je to makačka!J

Učíme se tak nejen tancovat, ale i společenskému chování, komunikaci. Je to docela zábava. Myslím si, že se mně to bude v životě hodit. Komunikace s holkama je fajn;-).

pandulak

I can dance, dance, dance, dance, dance, dance... I can dance, dance, dance, dance, dance, dance...


Myslel jsem, že tanec je jenom pro holky, a nutno uznat, že jim to jde o poznání líp než mě. Zjistil jsem ale, že mi Street Dance koluje v žilách.


Tak zatim, jdu koukat na Step Up.

Co na oplátku vyžadujeme:

Pravidelnou docházku do školy a plnění školních povinností.
Slušné chování v každé situaci. Slušné chování k lidem, slušné chování k věcem.

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS