ÚPRAVA ORGANIZACE VÝUKY

Vážení rodiče,
dovolte, abychom vás informovali o změně organizace výuky v týdnu od 27. 9. do 1. 10. 2021, která souvisí se státním svátkem v úterý 28. 9. 2021.

Organizaci nového školního roku připravujeme vždy již v průběhu hlavních prázdnin. V souvislosti s dopady on-line výuky v minulém školním roce jsme proto i na pondělí 27. 9. 2021 naplánovali výuku.
Tento plán jsme však společně s našimi vyučujícími přehodnotili. Na základě Metodického doporučení pro práci se vzdělávacím obsahem ve školním roce 2021/2022, možnými komplikacemi mnohých našich žáků s ubytováním na Domově mládeže a také zbytečným cestováním žáků hromadnými dopravními prostředky, jsme se rozhodli vyhlásit na pondělí 27. 9. 2021 „Den on-line výuky“.
V pondělí 27. 9. 2021 tedy zůstanou naši žáci doma, bude stanoven speciální rozvrh, kam budou zařazeny zejména profilové předměty a předměty související s maturitní a závěrečnou zkouškou. Neměly by nastat ani žádné technické problémy, protože naši žáci jsou na tento způsob výuky již zvyklí a zvládali ji v loňském školním roce, až na výjimky, skvěle. A žáci 1. ročníků znají on-line způsob výuky ze svých základních škol.

Doufáme, že vám tato změna nezpůsobí zásadní komplikace ani ve vašich soukromých plánech.