Patrik Jandejsek

Když se na to dnes dívám s odstupem času, tak jsem se tady naučil opravdové základy života. Při mé volbě střední školy hrálo zásadní roli bezkonkurenční studijní prostředí, takřka rodinný přístup k nám studentům a rozmanitostí výuky. Během studia a zároveň mého dospívání jsem měl možnost se stále rozhodovat o svém budoucím povolání. A to je ve věku 15 – 18 let veliká výhoda.


Základy komunikace, obsluha, vaření, základy ekonomiky a účetnictví, ale i velká zodpovědnost díky praxím v reálných podmínkách mně pomohly jak v osobním životě, tak v mém pozdějším podnikání. Během těch čtyř let studia jsem si ujasnil životní priority a škola mně otevřela „skutečné dveře do světa dospělých“. Zpětně oceňuji například i možnost konzultačních hodin, kdy nám učitelé byli k dispozici kdykoliv i mimo výuku a to, že jsme se se všemi spolužáky k sobě chovali jako rodina. Do školy jsem se celé 4 roky těšil. A to jsem psychicky zcela zdráv! 

Hned po maturitě jsem našel uplatnění v nově vznikající firmě, která se nabízela široký sortiment Prosecca. V úspěšně rozvíjejícím se podniku jsem ale asi po roce dostal nabídku pracovat v médiích. To pro mě byla vysněná profese z dětství. Došlo k tomu tak, že mě v podniku oslovil zákazník, zda bych nechtěl pracovat pro něj. Začal jsem se zajímat o podrobnosti a rozhodl se vydat do světa „médií“. A tím jsem si začal plnit svůj sen.

Už třetím rokem jsem tak k vidění na největší regionální televizní stanici v ČR - V1. Začínal jsem jako Selfieman (pořad ze showbyznysu), od roku 2020 spolupracuji na tvorbě společenského magazínu Bulvár a jsem moderátorem zpravodajství z východních Čech. Práce mě moc baví a profesně naplňuje. Navíc, se spolupodílím na provozu rodinného podniku se službami - Studio Perfect. Do budoucna bych si rád splnil ještě jeden svůj sen, ale nerad bych něco zakřikl.

Image 4

Každopádně podnikavého ducha v sobě asi mám a jsem hrdým nositelem maturitního vysvědčení z Hotelové školy Hradec Králové.

Ve svém volném čase se věnuji netradičnímu umění Hula-Hop. Dosáhl jsem několika zajímavých sportovních soutěžních ocenění, věnuji se této disciplíně i komerčně a propaguji ji i u mládeže.

Patrik Jandejsek