Spustili jsme nové webové stránky

Vážení rodiče, spustili jsme nový web, na kterém naleznete veškeré potřebné informace o naší škole a vše potřebné pro úspěšné studium vašeho dítěte na naší škole.

Naše představa nového webu byla taková, aby stránky byly moderní, svěží a hlavně přehledné. V tomto duchu se vedly veškeré úpravy, o které se postarala místní firma CS Technologies, a dne 8. 9. jsme nový web spustili.

Co je nového

Hlavním orientačním místem pro vás bude menu v horní polovině stránky, které vás bude provázet celými stránkami. Naleznete zde informace o škole, pro zájemce o studium, přihlašovací stránky na portály pro rodiče (bakaláři a nástěnky), samozřejmě kontakt a nově také magazín, do kterého budou přispívat sami studenti naší školy.

Po levé straně naleznete na každé stránce rozšiřující menu, které je dalším přehledným nástrojem pro vás, abyste na stránkách našli vždy to, co hledáte.

Pokud jste na našich stránkách poprvé, můžete se zde nechat provést naším oblíbeným Květákem, který vám naši školu ukáže tak, jak ji vidí sami studenti.

Informace o oborech, které nabízíme, naleznete nově pod záložkou Informace pro zájemce.

Doufáme, že se vám stránky budou líbit a že zde naleznete vše potřebné. Kdyby tomu bylo jinak, neváhejte nás kontaktovat.