Volejte (Po-Pa 8:00 - 15:00) 495 592 288

Kurzy

Kurzy

V prvním roce studia pro nás škola organizuje Zimní adaptační kurz. Na kurzu hlavně sjezdujeme, snowboardujeme nebo blbneme na běžkách. Každý si vybere, která disciplína je mu nejbližší. Super ale je, že se tady sejdeme všichni prváci. Vzhledem k tomu, že se ještě všichni úplně v té době neznáme, je fajn, že se dostaneme společně mimo školu, protože je to úplně jiná atmosféra. Společně jsme na výcviku, trávíme spolu volné chvíle, i zábavné večery. Tady fakt poznáte, kdo je kdo. A nejen mezi sebou, ale luxusní jsou i některé společné zážitky s učiteli v roli instruktorů, i „maminek a tatínků“, kteří se o nás svědomitě starají. No někdy až moc svědomitě!

Všem nám to pak ale dost pomáhá v další práci ve škole.

Ve druhém ročníku na nás čeká Letní sportovně turistický kurz - informace o místě konání a programu, informace k pobytu, provozní řád, nadstandardní aktivity, prohlášení o bezinfekčnosti a užívaných lécích. Z těchhle kurzů má občas někdo dopředu strach, ale když pak zjistí, že to není jenom o výkonech, ale hlavně o spolupráci, poznávání se a o pohodě, tak na to většinou rádi vzpomínáme.

Ve škole se pak můžeme přihlásit do dalších kurzů, které pro nás škola organizuje, jako jsou barmanské a baristické kurzy, ale účastníme se i barmanských soutěží a nejrůznějších sportovních soutěží. Ty kurzy teda něco stojí, ale na druhou stanu, co bychom neudělali pro to, abychom se naučili něco navíc a měli tak pro budoucí zaměstnání náskok před ostatními. Že?

pandulak

Tak jsem si tak přemýšlel, k čemu mi to vlastně bude, že ta naše škola je jiná než ty ostatní. Což fakt je, teda aspoň podle toho, co říkají kámoši, co chodí jinam.


A pak mi to docvaklo.


Když bude hledat práci 5000 stejnejch borců a já budu jeden z nich, tak mám šanci tu práci dostat asi tak 1:5000. To si můžu jít rovnou vsadit sportku.


Ale když budu jinej a budu umět něco navíc, tak po mně snad hrábnou.

Jo, a máme tady eště jednu vychytávku. Škola začíná v půl devátý!!! Takže ráno pohodička, žádná velká hoňka. A končíme  nejdýl těsně po třetí. Takže spousta času na domácí úkoly... Chááá, chááá!!!

Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS Highslide JS